Paskelbta Rgp 29, 2017 in straipsniai |

Kartais moters gyvenime atsiranda labai stiprus vyras su stipria saulės energetika. Ir jį lengva pajausti net nugara, į jį tuoj pat reaguoja moters kūnas, jos mintys nurimsta, o moteriškumo centras, gimda, prisipildo šiltomis ir saulėtomis gyvenimo vibracijomis…
Šalia tokio vyro net pati aktyviausia moteris su „spygliuotu“ charakteriu staiga tampa mažu paukšteliu, joje prabunda visa moteriškų savybių puokštė. Staiga ji nori jam gaminti, rūpintis juo, valyti namus, laukti grįžtant jo iš darbo ir gal būt pirmą kartą jos kūne sąmoningai skamba „aš noriu vaiko su šituo vyru“.

Paprastai su tokiu vyru ji pradeda suprasti tikrąjį seksualinio intymumo malonumą. Ji jaučia viską ypatingai stipriai ir spalvingai. Moteriškumas prabunda hormonų lygmenyje. Jai patinka jo kvapas, jo kūnas, jo žvilgsnis ir balsas..
Šalia jo ji gali jaustis kvailute ir silpna, trikdymas ją aplenkia, ji juokiasi iš savęs ir prisipažįsta kaip malonu būti silpnai.
Šalia jo jai lengva būti nuolankiai, ji pamiršta lyginti intelektus, įrodinėti savo tiesą. Jai pirmą kartą gyvenime norisi klausytis! 
Kelios mano klientės sakė: “ Jis retkarčiais gali būti griežtas su manimi ir „nuleisti“ mane į savo vietą, o man malonu, kad jis toks stiprus. Aš jaučiu jo jėgą!“
Moteris pradeda žydėti tokiuose santykiuose, suvokdama šitokio vyro jėgą ir harmonizuodamasi per ją. Protas lieka nuošaly, ji pradeda mylėti visa savo moteriška esybe.
O po to (po dienos, savaitės, metų pažinties) daugelis moterų daro vieną ir tą pačią klaidą: jos pradeda prisitaikyti prie šitų vyrų, patarnauti jiems, stengiasi įsiteikti jiems.. jos „prilimpa“ prie jų!
Pilnai, iki pat ausų! Ir tuomet atsiranda klausimų“ Ką turėjau padaryti kitaip?“, „Mielasis, kas tave erzino mano poelgiuose?“, Mylimasis, ar viskas gerai?“ ir pan.
“Ką paduoti? Ką atnešti? Ką pakeisti savyje dėl tavęs?“
Moteris pasiryžusi bet kam, kad tik išlaikytų vyrą. Ji jaučia vidumi, kad trūksta vidinio pasiruošimo tokiems santykiams, trūksta brandos ir ji bando tai kompensuoti, nes prarasti baisu…
Jei pasižiūrėti giliau, tai jai reikia kažko be vyro: prabudusios joje būsenos, kuri liete užliejo ją.
Gali būt, kad pirmą kartą gyvenime ir tik šalia jo ji pasijautė tikra moterimi! 
Kaip gi galima jį paleisti?
Ir prasideda hiper pastangos būti pačia geriausia, atitikti jį, užsitarnauti…, kas vyrą vis labiau ir labiau tolina. Ir galų gale vyras išeina.
Dažniausiai tokie vyrai atsiranda moterų gyvenime ir išeina, kad parodytų jai kiek ji dar turi subręsti iki stiprių, tikrų santykių šeimoje. Vyro vidus priešinasi moteriai-vergei, moteriai-tarnaitei, jis nori gyventi su moterimi, kurią gali papildyti ir kurios meile galės prisipildyti pats.
Po vyro išėjimo lieka skausmas, sunkiai išgyvenamas skausmas gražina į kitą realybę, kurioje tu jau pamiršti ką reiškia būti moterimi 100%, kur trūksta stiprių rankų ir pasitikinčio žvilgsnio, kur sunkiai pavyksta atsipalaiduoti ir jausti…
Dabar moteris daro viską, kad tik dingtų šis skausmas. Skausmas – tai reiškia, kad jums davė daugiau kažkokios energijos, kurios yra daugiau, nei jūsų indas gali talpinti. Ir vietoj to, kad plėstų, didintų savo indą, stokojant išminties, moterys stengiasi šalinti tą energiją ir kenkia savirealizacijai.
Kai kurios moterys stengiasi gražinti vyrus maldomis, askezėmis, bet tai tik sunkina situaciją. Tokioje situacijoje visos maldos, askezės ir ritualai tampa paprasčiausia magija. Moteriai, kuri stokoja atsivėrusios galingos energetikos, kad nors dienai susigražintų vyrą, vykdyti askezes teks kelis mėnesius. Bet po to vyras vėl išeis, nes moteriai reikia praeiti pamoką…
Apie bandymus gražinti vyrą magijos pagalba ir rašyti prasmės jokios, nes tų moterų, kurios to imasi, likimas liūdnas. Ir tai rimta. Jei norite, kad jums likime būtų atviri santuokos namai – būrėjas, čigones apeikite 5-10 metrų atstumu. Gali visai „uždaryti“ galimybę ištekėti. 
Kitos moterys stengiasi „nukirsti“ santykius su buvusiu vyru ir eina pas bioenergetikus ir gydūnus, kad išvalytų jų ryšį su buvusiu, nes jis ir toliau „gyvena“ mintyse, širdyje ir gimdoje.. ir išeiti atsisako.
Bet būtent su tokiu vyru bus sunku nutraukti ryšius. Sapnuosis, matysis žmonių minioje, atrodys, kad jis ateina, kad tuoj iš kur nors išeis, kiekvienas telefoninis skambutis ir kiekvienas sms-as vers krūptelti nuo laukimo…
Būtent toks vyras į moters gyvenimą atneša pačią stipriausią meilės ir vystymosi pamoką. 
Toks vyras ateina, kad parodytų moteriai kokia ji gali būti, kokia ji moteriška, kiek turi jėgos…
Jis moko moterį gyventi harmonijoje su aplinka ir leidžia pajausti kiek joje yra meilės.
Būtent ši moteris pradeda jį mylėti nuo pirmų akimirkų. Būtent jam ji jaučia meilę ir jaučia ją visa savo esybe. Štai kodėl taip skauda, kai jis išeina.
Jei jūsų gyvenime yra toks vyras, tai jums vienu metu ir pasisekė ir priešingai.
Pasisekė todėl, kad mažuma moterų savo gyvenime išgyvena tikrąją meilę, o juk buvo leista mylėti giliai, visa širdimi, visa savo esybe, kiekviena savo kūno ląstele. O kai moteris myli – jai viskas įmanoma. Ši meilė lieka gyventi jumyse visam gyvenimui, gyvenimas tampa prasmingu. Kai moteris su meile ir dėkingumu prisimena apie išgyventą patirtį – automatiškai subtiliajame lygmenyje ji harmonizuojasi, ji prisimena savo moteriškumą, savo prigimtį…
Ir jei ryšitės, drąsiai versitės, plėsite savo ribas, jei susitaikysite su praradimu, būsite laiminga ir pilna besąlyginės meilės jam – yra galimybė jums būti kartu ir ši sąjunga bus labai stipri.
Pasisekė mažiau todėl, kad su tokiu vyru jus ves per stiprius stresus, su juo jus „temps“ į visai kitokį gyvenimo pojūčių lygmenį.
O kiekvienas energetinis perėjimas – tai skausmas, krizės ir depresija.
Kiekvieną kartą, kai tik jūs „prisirišite“ prie jo, atiminės. 
Jus be perstojo mokys gyventi laimėje ir laisvėje be prisirišimų.
Visą laiką mokys emocinės brandos ir besąlyginės meilės.
Toks vyras jus moko būti moterimi! 
Jis parodė jums kaip mokate mylėti ir jausti – dabar užduotis jums tai palaikyti.
Jei jūs norite būti su juo, tai pamirškite stengtis būti lygia jam protu, išsilavinimu, įtikti. 
Reikia atverti savyje meilę ir malonumą gyventi.
Jums reikia tapti moteriška, tikra, jautria ir pasirengusia paleisti.
Ir kai jūs ramiai galėsite atsisakyti jo, bet tuo pat metu išsaugosite jam meilę ir džiaugsmą gyvenimu – tuomet galėsite likti su juo! 
Tuomet gyvenimas jus vėl suves.
Su kitais vyrais bus lengviau, paprasčiau, o su šituo bus sunku, skaudu, bet jūs gyvensite, jausite gyvenimą ir jus pastoviai papildys meilė.
Jei jūsų gyvenime buvo toks vyras: išmokite būti dėkinga jam, būtent tokie vyrai jus atves iki žinių, iki mokytojų, iki Dievo; tegul per skausmą, bet verta; kuo mažiau galvokite apie jį, paprasčiausiai gražinkite sau moteriškumą ir savo jėgą.
Kai išmoksite save mylėti ir būti laiminga – jūsų skausmas nurims savaime, o santykiai su juo pereis į naują lygmenį arba nustos jus jaudinti!
Kodėl mes „prilimpam“ prie tokių vyrų?
Todėl, kad jie vyriškai stiprūs, jie realizavę save ir tai juos daro patraukliais. 
Toks pat procesas vyksta ir su moterimi: kai ji atsiskleidžia savo prigimtį, kai ji pasiekia savo gilumą, kai išmoksta mylėti ir išsaugoti laisvę, tuomet ji tampa kerinčiu magnetu ir jau „prilipti“ prie vyro atsisako.
Dažnai moterys nori valdyti vyrą, bet su stipriu vyru kitaip, kaip ir su stipria moterimi. Su energetiškai stipriais žmonėmis galima tik bendradarbiauti suliejant energijas.
Todėl atmeskit norą tokį vyrą valdyti, padėkokit jam už tai, ką jis atvėrė jumyse! 
Skausmas jūsų širdyje bus gyvas tik iki tol, kol paliksit norą jį valdyti.
Mano mokytojas sako taip: „Tau davė gražią kanarėlę, jos dainavimas budina širdį meilei, o tu prieini ir sakai „oi, kokia puiki kanarėlė, aš ją suvalgysiu..“
Atmeskite skausmą ir leiskite meilei užpildyti jus: „Dieve, ačiū kad atsiuntei man šitą žmogų. Dabar aš jaučiu.“
Su kokiu vaikinu begyventumėt, kas jus besuptų, kiekvieną dieną MOKYKITĖS MYLĖTI. Ir jeigu yra žmogus, kuris jumyse ją pabudina – prisipildykite ja! 
Į santykį su kitu žmogumi sueiname dėl energetikos būsenos, kurią jaučiam šalia kito žmogaus.
Gyvenkite dėkingumo ir meilės būsenoje, o visu kitu pasirūpins Dievas!
Юлия Судакова